Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Міжнародний день йоги

Міжнародний день йоги


Міжнародний день йоги

 

21 червня на парковці ТРК "Солнечная Галерея" відбудеться захід до Міжнародного дня йоги від Йога-студия "YogaClass" Кривой Рог ТЦ Монолит. Безкоштовні тренування від професійних тренерів Дмитра Попова, вчителя кундаліні йоги, та Наталії Рашевскої, викладача хатха-йоги.
Початок заходу о 19:00, за планом:

  • Кундаліні йога - практика омолодження і загального оздоровлення, вона бадьорить, відновлює життєву енергію та створює чудовий настрій, а також дозволяє краще усвідомлювати свої почуття і думки. Кундаліні йогу також називають «королівською йогою», вона об'єднує вісім складових йоги в єдину практику та складається із фізичних вправ (асани і крії), дихальних практик і медитацій.

  • Практика сурья-крія. Енергія та стимули від виконання практики допомагають позбутися зайвої ваги, дозволяють впоратися з проблемами травлення, очищують розум. Сурья-крія стимулює позитивну енергію, поліпшує здоров'я.

  • Хатха-йога - асани, що дисциплінують розум та тримають у тонусі тіло. Заняття хатха-йогою впливають на психофізичний стан людини, допомогають знайти себе та відчути внутрішню гармонію - баланс духовного, емоційного і фізичного стану.

  • Танець Каошикі - йогічний танець для розширення можливостей свідомості. Танець Каошикі створений для жінок - зберігають гнучкість тіла, збільшують витривалість, сприяють довголіттю, стимулюють кровообіг і нервову систему.

Приєднуйтесь до духовних практик оздоровленння та гармонії із Йога-студия "YogaClass" Кривой Рог ТЦ Монолит в ТРК "Солнечная Галерея", прихопіть із собою спортивний килимок або каремат 


Возраст

12+


Ссылки


Адрес

Кривой Рог
пл. 30-ти летия Победы, 1