Культурно-громадський центр "ШELTER+"

Культурно-громадський центр "ШELTER+"


Культурно-громадський центр "ШELTER+"  – некомерційна ініціатива небайдужих людей з Кривого Рогу, направлена на всебічний розвиток дітей та молоді.

 

Культурно-громадський центр "ШELTER+" - це яскравий приклад того, як маленька ініціатива кількох молодих людей може вирости в досить масштабну, а головне - довготривалу цілеспрямовану діяльність. Перші кроки "ШELTER+" зробив ще в 2002 році і до сьогодні продовжує з ентузіазмом працювати аби досягати своєї мети – допомагати дітям, підліткам і молоді зростати цілісними особистостями, які керуються християнськими цінностями.

"ШELTER+" - це згуртована команда яскравих особистостей – музикантів, спортсменів, журналістів, фотографів, педагогів і просто активних та небайдужих людей. За плечима команди "ШELTER+" сотні організованих яскравих заходів, реалізованих міжнародних проектів, концертів, таборів, гірських походів, тренінгів, спортивних змагань, розвиваючих занять для дітей та підлітків тощо. 

Також "ШELTER+" - це власна будівля, в якій є концертний зал, студія звукозапису, тренажерна зала, кімнати для тренінгів, музична репетиційна база та інші приміщення, що дозволяють нам втілювати в життя багато різноманітних ініціатив і бути максимально корисними для громади.
 
Контакты

+380 (564) 01 14 18,
+38 (097) 77 66 340.
nfo@shelter-plus.com


Ссылки


Адрес

Кривой Рог
ул. Армавирская, 28